Newsletter Cherub Gallery - wrzesień 2012 (1)
Cherub Gallery

Tips & Tricks

Polski interfejs Lightroom4

Jeżeli sprawia Tobie trudność praca na angielskojęzycznej wersji Photoshop Lightroom 4 możesz skorzystać z legalnie przygotowanego przez Wimal spolszczenia.
Spolszczenie interfejsu może zawierać błędy jednak w znaczący sposób ułatwi pracę osobą nie znającym języka angielskiego.

Opis instalacji Windows:

Pobierz i uruchom automatyczny instalator polskiej lokalizacji Adobe Lightroom 4.
Polski interfejs będzie dostępny jeśli w preferencjach programu Główne, jako język interfejsu ustawimy automatyczny i ponownym uruchomieniu programu.

Opis instalacji Mac:

Pobierz i rozpakuj paczkę z zestawem. Wskaż ikonę programu Adobe Lightroom 4 i wybierz Pokaż zawartość pakietu (Show Package Contents).
Plik pl.lproj z plikiem TranslatedStrings.txt przekopiować do Contents/Resources.
Plik Web.lrmodule zamienić istniejący plik w katalogu pugins Web.lrmodule na dostarczony.
Polski interfejs będzie dostępny jeśli w preferencjach programu Główne, jako język interfejsu ustawimy automatyczny i ponownym uruchomieniu programu.

Wszelkie zauważone błędy oraz sugestie można zgłaszać na adres: cherub@cherub.pl

Spolszczenia do starszych wersji Lightrom szukaj na Cherub Gallery w dziale Bridge, Lightroom, Camera RAW.

Bestseller

Photoshop MIX
Photoshop MIX to mega zestaw dla użytkowników Photoshopa. Jest to płyta DVD z dowolną zawartością 10 płyt CD, dostępnych w sklepie.
Więcej>>

photoshop.sklep.pl

Bestseller

Zestaw 3 DVD
Zestaw 3 DVD to komplet materiałów do nauki i zastosowań wykorzystywany z Adobe Photoshop. W skład zestawu wchodzą 3 płyty DVD z zawartością 30 płyt CD, dostępnych w sklepie.
Więcej>>

photoshop.sklep.pl

Inne bestsellery 
Oprócz płyty Photoshop MIX innymi bestsellerami sprzedawanymi w Photoshop Sklep są również tutoriale instruktażowe i płyty CD z dodatkami do Photoshopa.
Aby zapoznać się z pełną ofertą najbardziej popularnych produktów zapraszam do kategorii Bestseller znajdującej się w Photoshop Sklep.
Więcej>>

Archiwum

Newsletter
Jeżeli nie otrzymałeś/aś wcześniejszych newsletterów, możesz je pobrać klikając w poniższy baner.

Osoby zapisane na Newsletter otrzymują okresowo biuletyn informacyjny rozsyłany za pomocą poczty elektronicznej. Aby otrzymywać Newsletter należy skorzystać z opcji Zapisz się na newsletter dostępnej w prawym dolny rogu Photoshop Sklep.

W zawartości biuletynu znajdują się wybrane informacje witryny cherub.pl oraz photoshop.sklep.pl.
Wszystkie wiadomości dotyczą tylko Photoshopa i tematów pokrewnych. Dodatkowo każdy biuletyn zawiera porady typu Tips & Tricks.

photoshop.sklep.pl

 

Kalendarze 2013 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Kalendarze to gotowe szablony dokumentów wspomagające projektowanie własnych kalendarzy na rok 2013. Wystarczy umieścić w dokumencie fotografię rodzinną lub dowolnie inną. Jak tego dokonać zostało opisane w materiale instruktażowym znajdującym się na nośniku. Tak przygotowany kalendarz możemy wydrukować lub zapisać na płycie CD i dostarczyć do dowolnego punktu fotograficznego. Obecnie każdy punkt usługowy posiada w swojej ofercie bindowanie spiralą lub innym sposobem.
Więcej>> 

Ramki 3 
photoshop.sklep.pl 
photoshop.sklep.pl
Ramki 3 to gotowe szablony dokumentów wspomagające edycję cyfrowych fotografii. Wystarczy umieścić w ramce dowolną fotografię, aby otrzymać ciekawy efekt graficzny nad uzyskaniem którego należałoby spędzić wiele czasu. Jak tego dokonać zostało opisane w materiale instruktażowym znajdującym się na nośniku.
Więcej>>

Szablon kalendarza 
cherub.pl
cherub.pl
Dla użytkowników Cherub Gallery został udostępniony szablon kalendarza na rok 2013. Szablon pochodzi z nowej CD Kalendarze 2013.
Więcej>>

Szablon ramki 
cherub.pl
cherub.pl
Dla użytkowników Cherub Gallery został udostępniony szablon ramki. Szablon dokumentu pochodzi z CD Ramki3. Wystarczy wstawić do dokumentu dowolną fotografię aby uzyskać ciekawy efekt graficzny.
Więcej>>

Tworzenie promieni słonecznych 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Tworzenie promieni słonecznych to tutorial instruktażowy opisujący jedną z metod wzbogacenia fotografii w blask słońca.
Więcej>>

Kreatywny bazar 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Dzięki uprzejmości serwisu Kreatywny Bazar, użytkownicy Photoshopa mają dostęp do interaktywnego magazynu dla kreatywnych grafików i programistów. Czasopismo dostępne gratis w pliku PDF.
Więcej>>

PCafe 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Dzięki uprzejmości serwisu PCafe Magazine, użytkownicy Photoshopa mają dostęp do interaktywnego magazynu dla kreatywnych grafików. Czasopismo dostępne gratis w pliku PDF.
Więcej>>

KONTAKT - PPHU CHERUB

e-mail podstawowy: cherub@cherub.pl
e-mail awaryjny: cherub@op.pl
tel.: +48 695 932 603

gg: 2829883
skype: cherub72
tlen: cherub72
msn: cherub

Copyright (C) 2009 - 2012 Cherub Gallery All rights reserved.
_________________________________________________________

Jeżeli znasz osoby, które mogą być zainteresowane otrzymanym Newsletterem, prześlij go korzystając z opcji Prześlij dalej znajdującej się w menu programu pocztowego.