Newsletter Cherub Gallery - wrzesień 2010 (1)
Cherub Gallery

Tips & Tricks

Zwiększanie stanu historii
Na palecie Historia (History) Photoshop prezentuje ostatnich 20 kroków edycyjnych wykonanych na dokumencie. Jeżeli nasze zastosowania wymagają zwiększenia tego stanu możemy to zmienić w preferencjach. Wybieramy z menu Edycja>Preferencje>Ogólne (Edit>Preferences>General).
W wyświetlonym oknie dialogowym w polu Stany historii (History States) wpisujemy wartość stanów, która ma się ukazywać na palecie Historia (History).

Należy jpamiętać, że pracując na niezbyt szybkim komputerze zwiększenie stanu historii spowolni pracę Photoshopa.

Bestseller

Photoshop MIX
Photoshop MIX to wspaniały mega zestaw dla użytkowników Photoshopa. Jest to płyta DVD z zawartością 10 płyt CD jakie można kupić w Photoshop Sklep. Jaka zawartość znajdzie się na DVD zależy tylko od Ciebie. Ty decydujesz o konfiguracji zawartości, wedle własnych potrzeb.
Więcej>>

photoshop.sklep.pl

Inne bestsellery 
Oprócz płyty Photoshop MIX innymi bestsellerami sprzedawanymi w Photoshop Sklep są również tutoriale instruktażowe i płyty CD z dodatkami do Photoshopa.
Aby zapoznać się z pełną ofertą najbardziej popularnych produktów zapraszam do kategorii Bestseller znajdującej się w Photoshop Sklep.
Więcej>>

Archiwum

Newsletter
Jeżeli nie otrzymałeś/aś wcześniejszych newsletterów, możesz je pobrać klikając w poniższy baner.

Osoby zapisane na Newsletter otrzymują okresowo biuletyn informacyjny rozsyłany za pomocą poczty elektronicznej. Aby otrzymywać Newsletter należy skorzystać z opcji Zapisz się na newsletter dostępnej w prawym dolny rogu Photoshop Sklep.

W zawartości biuletynu znajdują się wybrane informacje witryny cherub.pl oraz photoshop.sklep.pl.
Wszystkie wiadomości dotyczą tylko Photoshopa i tematów pokrewnych. Dodatkowo każdy biuletyn zawiera porady typu Tips & Tricks.

photoshop.sklep.pl

Kalendarze 2011 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Kalendarze to gotowe szablony dokumentów wspomagające projektowanie własnych kalendarzy na rok 2011. Wystarczy umieścić w dokumencie fotografię rodzinną lub dowolnie inną. Jak tego dokonać zostało opisane w materiale instruktażowym znajdującym się na nośniku.
Więcej>> 

Ramka okolicznościowa 
photoshop.sklep.pl 
photoshop.sklep.pl
Ramka okolicznościowa to plik graficzny o klimacie jesiennym. Wystarczy wstawić do ramki fotografię aby uzyskać ciekawy efekt graficzny. Wraz z plikiem został udostępniony tutorial instruktażowy opisujący umieszczanie fotografii w ramce i zapis dokumentu na potrzeby internetowe.
Więcej>>

PSD Gratis 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
PSD Photoshop to czasopismo w którym czytelnik oprowadzany jest po tajnikach programu. W magazynie przedstawiane są metody obróbki zdjęć, pomysły na stworzenie samodzielnych projektów, możliwości zastosowań edycyjnych i wiele innych rzeczy związanych z Photoshopem. Materiały są pokazane krok po kroku jak w praktyczny sposób wykorzystać zasoby programu.
Dzięki uprzejmości wydawnictwa Software, użytkownicy Photoshopa mają dostęp do pełnego wydania w PDF.
Więcej>>

Photoshop Express Editor 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Photoshop Express Editor to tutorial instruktażowy opisujący webową wersję programu Photoshop.
Jak wiadomo oprogramowanie Adobe Photoshop nie należy to najtańszych. Firma Adobe pamiętając również o użytkownikach, którzy nie mają potrzeb wykorzystywania wszystkich możliwości Photoshopa udostępnia bezpłatną wersję internetową.
Więcej>>

KONTAKT - PPHU CHERUB

e-mail podstawowy: cherub@cherub.pl
e-mail awaryjny: cherub@neostrada.pl
tel.: +48 695 932 603

gg: 2829883
skype: cherub72
tlen: cherub72
msn: cherub

Copyright (C) 2009 - 2010 Cherub Gallery All rights reserved.
_________________________________________________________

Jeżeli znasz osoby, które mogą być zainteresowane otrzymanym Newsletterem, prześlij go korzystając z opcji Prześlij dalej znajdującej się w menu programu pocztowego.