Newsletter Cherub Gallery - październik 2012 (1)
Cherub Gallery

Tips & Tricks

Krawędź pędzla

Podczas malowania pędzlem z ustaloną miękką końcówką, fragmenty farby wychodzą poza widok krawędzi pędzla. Jeżeli chcemy aby nakładany obszar farby mieścił się w krawędzi wybranej końcówki należy dokonać zmian w preferencjach programu.
W tym celu wybieramy z menu Edycja>Preferencje>Kursory (Edit>Preferences>Cursors).
W wyświetlonym oknie dialogowym domyślnie jest ustawiona opcja Zwykła końcówka pędzla (Normal Brush Tip). Podczas malowania uzyskujemy wówczas widok miękkości pędzla a poza jego krawędź wychodzi przezroczystość farby nie mniejsza jak 50%.
Jeżeli chcemy aby w obszarze krawędzi miękkiej końcówki pędzla znajdował się cały obszar używanej farby należy wybrać w preferencjach opcję Pełnowymiarowa końcówka pędzla (Full Size Brush Tip).
Po tym wyborze końcówka będzie pokazywać pełną powierzchnię malowania uwzględniając również przezroczystość farby, która wychodziła poza jej krawędzie podczas wyboru Zwykła końcówka pędzla (Normal Brush Tip).

Bestseller

Photoshop MIX
Photoshop MIX to mega zestaw dla użytkowników Photoshopa. Jest to płyta DVD z dowolną zawartością 10 płyt CD, dostępnych w sklepie.
Więcej>>

photoshop.sklep.pl

Bestseller

Zestaw 3 DVD
Zestaw 3 DVD to komplet materiałów do nauki i zastosowań wykorzystywany z Adobe Photoshop. W skład zestawu wchodzą 3 płyty DVD z zawartością 30 płyt CD, dostępnych w sklepie.
Więcej>>

photoshop.sklep.pl

Inne bestsellery 
Oprócz płyty Photoshop MIX innymi bestsellerami sprzedawanymi w Photoshop Sklep są również tutoriale instruktażowe i płyty CD z dodatkami do Photoshopa.
Aby zapoznać się z pełną ofertą najbardziej popularnych produktów zapraszam do kategorii Bestseller znajdującej się w Photoshop Sklep.
Więcej>>

Archiwum

Newsletter
Jeżeli nie otrzymałeś/aś wcześniejszych newsletterów, możesz je pobrać klikając w poniższy baner.

Osoby zapisane na Newsletter otrzymują okresowo biuletyn informacyjny rozsyłany za pomocą poczty elektronicznej. Aby otrzymywać Newsletter należy skorzystać z opcji Zapisz się na newsletter dostępnej w prawym dolny rogu Photoshop Sklep.

W zawartości biuletynu znajdują się wybrane informacje witryny cherub.pl oraz photoshop.sklep.pl.
Wszystkie wiadomości dotyczą tylko Photoshopa i tematów pokrewnych. Dodatkowo każdy biuletyn zawiera porady typu Tips & Tricks.

photoshop.sklep.pl

 

Tworzenie deszczu 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Tworzenie deszczu to tutorial instruktażowy opisujący jedną z metod dodawania kropel deszczu na fotografii.
Więcej>> 

Tworzenie kliszy filmowej 
photoshop.sklep.pl 
photoshop.sklep.pl
Tworzenie kliszy filmowej to tutorial instruktażowy opisujący jedną z metod wykonania fotograficznej kliszy filmowej.
Więcej>>

Akwarela 
cherub.pl
cherub.pl
Dla użytkowników Cherub Gallery został udospępniony materiał instruktażowy Akwarela. To tutorial opisujący jeden ze sposobów edycji fotografii tworząc efekt akwareli, wykorzystując w tym celu końcówki pędzli imitujących plamy i teksturę papieru. Podgląd tutoriala.
Więcej>>

Photoshop Elements 11 
cherub.pl

Adobe udostępnił kolejną wersję Photoshop Elements. Oprogramowanie oferuje edycję zdjęć z rozbudowanymi i prostymi w obsłudze opcjami. Posiada narzędzia do udostępniania materiałów do druku, na stronach www w serwisie społecznościowym Facebook i nie tylko.Edycja zdjęć w nowej odsłonie programu ma być łatwiejsza i bardziej intuicyjna dzięki podzieleniu funkcji na 3 przestrzenie robocze do różnych zastosowań. Najciekawszą nowością jest wprowadzenie precyzyjnego narzędzia zaznaczania. Oprogramowanie dostępne na stronie producenta.
Więcej>>

Tworzenie zjawy 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Tworzenie zjawy to tutorial instruktażowy opisujący jedną z metod wykonania zjawy. Tak wykonaną postać można wstawić na dowolną fotografię tworząc obraz o niepowtarzalnym klimacie.
Więcej>>

Kalendarze 2013 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Są już dostępne kalendarze. Kalendarze to gotowe szablony dokumentów wspomagające projektowanie własnych kalendarzy na rok 2013. Wystarczy umieścić w dokumencie fotografię rodzinną lub dowolnie inną. Jak tego dokonać zostało opisane w materiale instruktażowym znajdującym się na nośniku. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Już dziś przygotuj prezenty w postaci kalendarzy z własnymi fotografiami.
Więcej>>

PROMOCJA 
photoshop.sklep.pl

Tylko do końca października 2012 r. składając zamówienie na dowolny produkt z ofert Photoshop Sklep otrzymasz go w rabacie 20%.
Warunkiem jest złożenie zamówienia na adres mail: cherub@cherub.pl 

KONTAKT - PPHU CHERUB

e-mail podstawowy: cherub@cherub.pl
e-mail awaryjny: cherub@op.pl
tel.: +48 695 932 603

gg: 2829883
skype: cherub72
tlen: cherub72
msn: cherub

Copyright (C) 2009 - 2012 Cherub Gallery All rights reserved.
_________________________________________________________

Jeżeli znasz osoby, które mogą być zainteresowane otrzymanym Newsletterem, prześlij go korzystając z opcji Prześlij dalej znajdującej się w menu programu pocztowego.