Newsletter Cherub Gallery - lipiec 2010 (1)
Cherub Gallery

Tips & Tricks

Wyzerowanie komunikatów
Często zdarza się, że podczas komunikatu wyświetlanego przez Photoshopa, w wyświetlonym oknie dialogowym zaznaczamy opcję Nie ostrzegaj ponownie (Don’t Warm Me Again). Skutkiem tego jest, iż żaden inny komunikat nie zostanie już wyświetlony przez program.
Jeżeli chcemy przywrócić ponowne ukazywanie się komunikatów należy dokonać wyzerowania w preferencjach programu. W tym celu wybieramy z menu Edycja>Preferencje>Ogólne (Edit>Preferences>General).
W wyświetlonym oknie dialogowym należy kliknąć w przycisk Wyzeruj wszystkie ostrzeżenia (Reset All Warning Dialogs).

Wyzerowanie narzędzi
Podczas używania narzędzi dokonujemy ustawień różnych ich wartości na pasku opcji i w oknach dialogowych. Jeżeli chcemy przywrócić im domyślne ustawienia należy rozwinąć menu palety Narzędzia (Tool Presets) i wybrać polecenie Wyzeruj wszystkie narzędzia (Reset All Tools).
Czynność tą możemy również wykonać na pasku opcji. W tym celu należy kliknąć w ikonę narzędzia prawym klawiszem myszki i wybrać Wyzeruj wszystkie narzędzia (Reset All Tools).
Jeżeli chcemy wyzerować tylko ustawienia konkretnego narzędzia wybieramy Wyzeruj narzędzie (Reset Tool).
Wszystkie ustawienia narzędzia widoczne na pasku opcji, które wykorzystaliśmy podczas ostatniej edycji, zostaną przywrócone do wartości domyślnych. .

Bestseller

Photoshop MIX
Photoshop MIX to wspaniały mega zestaw dla użytkowników Photoshopa. Jest to płyta DVD z zawartością 10 płyt CD jakie można kupić w Photoshop Sklep. Jaka zawartość znajdzie się na DVD zależy tylko od Ciebie. Ty decydujesz o konfiguracji zawartości, wedle własnych potrzeb.
Więcej>>

photoshop.sklep.pl

Inne bestsellery 
Oprócz płyty Photoshop MIX innymi bestsellerami sprzedawanymi w Photoshop Sklep są również tutoriale instruktażowe i płyty CD z dodatkami do Photoshopa.
Aby zapoznać się z pełną ofertą najbardziej popularnych produktów zapraszam do kategorii Bestseller znajdującej się w Photoshop Sklep.
Więcej>>

Archiwum

Newsletter
Jeżeli nie otrzymałeś/aś wcześniejszych newsletterów, możesz je pobrać klikając w poniższy baner.

Osoby zapisane na Newsletter otrzymują okresowo biuletyn informacyjny rozsyłany za pomocą poczty elektronicznej. Aby otrzymywać Newsletter należy skorzystać z opcji Zapisz się na newsletter dostępnej w prawym dolny rogu Photoshop Sklep.

W zawartości biuletynu znajdują się wybrane informacje witryny cherub.pl oraz photoshop.sklep.pl.
Wszystkie wiadomości dotyczą tylko Photoshopa i tematów pokrewnych. Dodatkowo każdy biuletyn zawiera porady typu Tips & Tricks.

photoshop.sklep.pl

Zestaw demoniczny 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
W sprzedaży ukazała się DVD Zestaw demoniczny. Jest to nośnik z zawartością materiałów instruktażowych o tematyce demonicznej, które można kupić w Photoshop Sklep. W skład wchodzą tutoriale PDF i tutoriale wideo. Dzięki tym zasobom nauczysz się przemieniać zdjęcia w obrazy grozy.
Więcej>> 

Czasopisma PSD gratis 
photoshop.sklep.pl 

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Software, użytkownicy Photoshopa mają dostęp do pełnych wydań w plikach PDF, czasopism PSD Photoshop.
Więcej>>

Edycja koloru oczu 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Edycja koloru oczu to tutorial instruktażowy opisujący jedną z metod charakteryzacji oczu. Edycja została wykonana na fotografii kota a jej efektem są nasycone zieloną barwą oczy.
Więcej>>

Znaczek pocztowy 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Znaczek pocztowy to tutorial instruktażowy opisujący wykonanie znaczka pocztowego, wykorzystując do tego celu fotografię cyfrową.
Więcej>>

Photoshop w akcji 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Photoshop w akcji to tutorial instruktażowy opisujący tworzenie i edycję zadań. Zadania (Actions) to wprowadzony w formie pliku do pamięci Photoshopa zestaw poleceń, mający na celu automatyczne ich uruchamianie na edytowanym dokumencie.
Więcej>>

Kurs Photoshop CS5
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Kurs Adobe Photoshop CS5 składa się z 80 tematycznych lekcji. Całość jest omówiona na przykładach. Poznasz techniki pracy i otrzymasz wskazówki ułatwiające pracę w Photoshop CS5.
Więcej>>

KONTAKT - PPHU CHERUB

e-mail podstawowy: cherub@cherub.pl
e-mail awaryjny: cherub@neostrada.pl
tel.: +48 606 926 628

gg: 2829883
skype: cherub72
tlen: cherub72
msn: cherub

Copyright (C) 2009 - 2010 Cherub Gallery All rights reserved.
_________________________________________________________

Jeżeli znasz osoby, które mogą być zainteresowane otrzymanym Newsletterem, prześlij go korzystając z opcji Prześlij dalej znajdującej się w menu programu pocztowego.