Newsletter Cherub Gallery - grudzień 2012 (1)
Cherub Gallery

Życzenia

Wesołych Świąt

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność,
życzy Cherub

photoshop.sklep.pl

Bestseller

Photoshop MIX
Photoshop MIX to mega zestaw dla użytkowników Photoshopa. Jest to płyta DVD z dowolną zawartością 10 płyt CD, dostępnych w sklepie.
Więcej>>

photoshop.sklep.pl

Nowość

Fotografy 4
Fotografy 4 to cyfrowe podkłady graficzne imitujące stare zniszczone fotografie. Komponując z fotografem współczesne zdjęcie uzyskujemy niepowtarzalny klimat fotografii wykonanej wiele lat wcześniej.
Więcej>>

photoshop.sklep.pl

Archiwum

Newsletter
Jeżeli nie otrzymałeś/aś wcześniejszych newsletterów, możesz je pobrać klikając w poniższy baner.

Osoby zapisane na Newsletter otrzymują okresowo biuletyn informacyjny rozsyłany za pomocą poczty elektronicznej. Aby otrzymywać Newsletter należy skorzystać z opcji Zapisz się na newsletter dostępnej w prawym dolny rogu Photoshop Sklep.

W zawartości biuletynu znajdują się wybrane informacje witryny cherub.pl oraz photoshop.sklep.pl.
Wszystkie wiadomości dotyczą tylko Photoshopa i tematów pokrewnych. Dodatkowo każdy biuletyn zawiera porady typu Tips & Tricks.

photoshop.sklep.pl

 

Maski 4 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Maski 4 to gotowe szablony dokumentów wspomagające edycję cyfrowych fotografii, ukrywając jej krawędzie. Wystarczy wstawić na maskę dowolne zdjęcie, aby uzyskać ciekawy efekt graficzny nad uzyskaniem którego należałoby spędzić wiele czasu. Jak tego dokonać zostało opisane w materiale instruktażowym znajdującym się na nośniku.
Więcej>> 

Zestaw świąteczny 
photoshop.sklep.pl 
photoshop.sklep.pl
Zestaw świąteczny to komplet materiałów o tematyce świątecznej do wykorzystania z programem Photoshop. W skład zestawu wchodzą produkty dostępne w Photoshop Sklep i nie tylko. Jego zawartość pozwoli znacznie wzbogacić Twoje fotografie cyfrowe tworząc własne świąteczne projekty lub upominki dla bliskich osób.
Więcej>>

Fotokubek 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Fotokubek to tutorial instruktażowy i projekt nadruku na fotokubek o tematyce świątecznej. Wystarczy wstawić do projektu dowolną fotografię i zamówić nadruk na kubku w punkcie usługowym. Jak wstawić fotografię do projektu zostało opisane w materiale instruktażowym.
Więcej>>

Tworzenie strzałek 
cherub.pl
cherub.pl
W materiale została opisana metoda tworzenia kształtów strzałek. Pomimo, iż program Photoshop oferuje domyślnie dostępną grupę kształtów, w tym przypadku mamy pełną kontrolę nad utworzeniem grotu strzałki.
Więcej>>

Kalendarze 2013 
photoshop.sklep.pl
photoshop.sklep.pl
Są już dostępne kalendarze. Kalendarze to gotowe szablony dokumentów wspomagające projektowanie własnych kalendarzy na rok 2013. Wystarczy umieścić w dokumencie fotografię rodzinną lub dowolnie inną. Jak tego dokonać zostało opisane w materiale instruktażowym znajdującym się na nośniku. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Już dziś przygotuj prezenty w postaci kalendarzy z własnymi fotografiami.
Więcej>>

KONTAKT - PPHU CHERUB

e-mail podstawowy: cherub@cherub.pl
e-mail awaryjny: cherub@op.pl
tel.: +48 695 932 603

gg: 2829883
skype: cherub72
tlen: cherub72
msn: cherub

Copyright (C) 2009 - 2012 Cherub Gallery All rights reserved.
_________________________________________________________

Jeżeli znasz osoby, które mogą być zainteresowane otrzymanym Newsletterem, prześlij go korzystając z opcji Prześlij dalej znajdującej się w menu programu pocztowego.